Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum magna lorem, finibus sit amet odio eu, interdum scelerisque augue. Nam ac nibh quis nulla convallis imperdiet. Proin tincidunt, risus at convallis lacinia, nulla turpis gravida ligula, vel sodales quam leo ut risus.

Education

+

Work experience

=

Success

Hallgatók

  • Lorem ipsum
  • dolor sit amet
  • consectetur adipiscing elit

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum magna lorem, finibus sit amet odio eu, interdum scelerisque augue. Nam ac nibh quis nulla convallis imperdiet. Proin tincidunt, risus at convallis lacinia, nulla turpis gravida ligula, vel sodales quam leo ut risus.

Join us!

Timetable

 

Bernadett Bara
Bernadett Bara
Marketing
bernadett.bara@globono.org

Faye Noelle Gillespie
Faye Noelle Gillespie
International relations
faye.noelle.gillespie@globono.org

Rebeka Szabó
Rebeka Szabó
HR
rebeka.szabo@globono.org

Brigitta Fóra
Brigitta Fóra
Marketing
brigitta.fora@globono.org

Máté Mátyás
Máté Mátyás
International relations
mate.matyas@globono.org

Klára Rajmon
Klára Rajmon
Social enterprises, International relations
klara.rajmon@globono.org

Eszter Takács
Eszter Takács
Marketing
eszter.takacs@globono.org

Krisztián Körmendi
Krisztián Körmendi
Consultancy
krisztian.kormendi@globono.org

Laura Keruzore
Laura Keruzore
Assistance légale
laura.keruzore@sciencespo.fr

Diana Gherasim
Diana Gherasim
Partenariats
diana.gherasim@sciencespo.fr

Orsolya Csiszár
Orsolya Csiszár
Marketing et communication, co-présidente
csiszarorsi@yahoo.com

Benedek Heilig
Benedek Heilig
IT
benedek.heilig@globono.org

Fanni Csepely
Fanni Csepely
Leader
fanni.csepely@globono.org

Virág Bittó
Virág Bittó
Social enterprises
virag.bitto@globono.org

Nóra Kungl
Nóra Kungl
Co-founder
nora.kungl@globono.org

Soma Baján Tamás
Soma Baján Tamás
Co-founder
soma.tamas@globono.org